Herinrichting Bloemenbuurt op 30 oktober 2023 gestart

Dit is een oud bericht.

Op maandag 30 oktober 2023 zijn de werkzaamheden voor de Herinrichting Bloemenbuurt deelgebied 1 gestart. Dit gebied bestaat uit de Bloemenlaan, President Rooseveltlaan, Schuitvaartgracht en de Anjelierenlaan.

Werkzaamheden

Aannemer Sinkegroep infra B.V. is gestart met het opbreken van de bestrating voor de rioolaansluiting. De werkzaamheden bestaan verder uit het vernieuwen van de bestrating, riolering, het openbaar groen en de openbare verlichting.
Het bedrijf DNWG pakt ook de nutsvoorzieningen aan.

Mogelijke hinder

Tijdens de werkzaamheden kunnen omwonenden enige hinder ervaren en is het niet altijd mogelijk om de auto voor de deur te parkeren.
De actuele locaties waar omwonenden niet kunnen parkeren, geven we buiten met borden aan en vermelden we in de BouwApp.

Planning

Deelgebied 1 is het eerste project in de reeks waarbij we de Bloemenbuurt toekomstbestendig gaan maken. De werkzaamheden voor dit project duren naar verwachting tot en met mei 2025.
Zie de website www.doemeevlissingen.nl voor meer informatie over de herinrichting en de planning van de werkzaamheden.